مدل‌های VR۶۰۱ و VR۶۱۰ به عنوان لپ‌تاپ‌های ارزان قیمت MSI در بازار داخلی معرفی شدند.
طبق اعلام رایان بدرالکتریک، نمایندگی فروش لپ‌تاپ‌های این برند در بازار داخلی، VR۶۰۱ یک لپ‌تاپ ۵/۲کیلوگرمی است که به پردازنده intel t ۱۴۰۰ ۱/۸۳GHZ، رم دو گیگابایتی و هارددیسکی با ظرفیت ۱۶۰گیگا بایت SATA مجهز است.
صفحه نمایش این لپ‌تاپ نیز ۴/۱۵اینچ از نوع WXGA است. تجهیز به کارت گرافیکی intel ۹۶۰GL With GMA X۳۱۰۰، درایو DVD Super Multi و باتری ۶ Cell از سایر ویژگی‌های این لپ‌تاپ است. VR۶۰۱ با قیمت ۷۶۰هزار تومان و ضمانت رایان بدرالکتریک به فروش می‌رسد.
مدل VR۶۱۰ نیز به پردازنده Pentiom T۲۳۹۰ ۱/۸۶GHZ و رم دوگیگابایتی مجهز است.
هارد دیسک این لپ‌تاپ نیز ظرفیتی معادل ۲۵۰گیگا‌بایت SATA دارد. تجهیز به درایو DVD Super Multi، صفحه نمایش ۴/۱۵اینچ از نوع WXGA، وب‌کم، مودم و باتری ۶Cell از ویژگی‌های این لپ‌تاپ ۵/۲کیلوگرمی است.
رایان بدر الکتریک قیمت VR۶۱۰ را ا۸۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
این نمایندگی همچنین مدل PR۶۰۰ را به عنوان لپ‌تاپ گران‌قیمت این برند معرفی کرد که به پردازنده intel Penyrn T۸۳۰۰ و رم دوگیگاباتی مجهز است.
تجهیز به هارددیسکی با ظرفیت ۱۶۰گیگابایت SATA، کارت گرافیکی intel ۹۶۵G With GMA X۳۱۰۰، درایو DVD Super Multi و صفحه نمایش ۴/۱۵اینچ از نوع WXGA از سایر ویژگی‌های این لپ‌تاپ است. این لپ‌تاپ ۵/۲کیلوگرمی همچنین به بلوتوث، وب‌کم، مودم، کیف حمل و موس مجهز است.
رایان بدر الکتریک قیمت این لپ‌تاپ را یک میلیون‌و‌۱۰۰هزار تومان اعلام کرد.